HAKKIMIZDA


ATAKONS İNŞAAT’A HOŞ GELDİNİZ;

 

         Atakons İnşaat, dünyada ve Türkiye’de  büyük bir üne sahip UNESCO tarafından Mavi bayrak ile değerlendirilen plajlarının Konyaaltı sahillerin bulunduğu bölgede yaptığı projelerle halkımıza hizmet vermektedir. Türkiye’mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran Residence tarzı konutlar üretme ihtiyacı doğmuştur.Atakons inşaat çağın gerektirdiği bu gelişmeye ayak uydurarak halkımıza  kaliteli ve her türlü aktivitesi bulunan güvenlikli siteler imal etmiş ve etmeye devam etmektedir.İnşaat sektörün de işimiz sadece ‘demir,çelik,çimento’yla sınırlı değil.Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz.

          Bizim Atakons İnşaat olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla  birlikte deprem yönetmeliğine  ve tüm normlara uygun konut projeleri gerçekleştirmek ve müşterilerimizin yatırımının karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur.Müşterilerimize verdiğimiz satış sonrası hizmetlerimiz ile  en iyi ve en kaliteli yaşam imkanı sağlamak inşaat sektöründeki  garantimizdir.

 

 

Saygılarımızla. 

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Bizim Atakons İnşaat olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla birlikte deprem yönetmeliğine ve tüm normlara uygun konut projeleri gerçekleştirmek ve müşterilerimizin yatırımının karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur. Müşterilerimize verdiğimiz satış sonrası hizmetlerimiz ile en iyi ve en kaliteli yaşam imkanı sağlamak inşaat sektöründeki garantimizdir.


Liman Mah. 34. Sk. No:9 Konyaaltı - Antalya / TÜRKİYE
+90 242 259 55 90
antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer belek transfer belek transfer Alanya real estate Antalya Transfer Antalya rent a car Hatay araç kiralama Hatay rent a car Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer Antalya Transfer Кемер Трансфер Kemer Transfer antalya yediiklim koleji