MOBİLYA VE EV ALETLERİ


Atakons İnşaat'ta bir daire satın alındığı zaman   yeni bir apartman dairesinde gerekli olabilecek mobilya, ev aletleri ve ev için farklı ihtiyaçlar için tabiî ki biz size bu konuda yardımcı oluyoruz.Biz, sadece zevkinize ve sizin isteklerinize göre uygun olan mağazalarala   çalışıyoruz.


  • Sizin için ev aletleri satın almak olacaktır.
  • Uygun  perde tasarımı
  • Modern halı
  • Avize ve gerekli aydınlatma gereçlerinin temini ve montajı
  • Eviniz için gerekli tüm yemekler ve diğer mutfak cihazlarının alımı

Mobilya ve Ev Aletleri
Mobilya ve Ev Aletleri
Mobilya ve Ev Aletleri
Mobilya ve Ev Aletleri

Bizim Atakons İnşaat olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla birlikte deprem yönetmeliğine ve tüm normlara uygun konut projeleri gerçekleştirmek ve müşterilerimizin yatırımının karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur. Müşterilerimize verdiğimiz satış sonrası hizmetlerimiz ile en iyi ve en kaliteli yaşam imkanı sağlamak inşaat sektöründeki garantimizdir.


Liman Mah. 34. Sk. No:9 Konyaaltı - Antalya / TÜRKİYE
+90 242 259 55 90
antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer belek transfer belek transfer Alanya real estate Antalya Transfer Antalya rent a car Hatay araç kiralama Hatay rent a car Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer Antalya Transfer Кемер Трансфер Kemer Transfer antalya yediiklim koleji